Lorenzo Barroso Klips

Lorenzo Barroso, 1958 yılından itibaren dünyanın önde gelen alüminyum üreticilerinden biri olarak faaliyet göstermektedir. Barselona, İspanya’daki Argentona fabrikamızda, sosisleri asmak için klipsler ve sucuk, salam askı ipi üretmekteyiz. Geniş bir klips ve sucuk salam askı ipi yelpazesi sunmaktayız.

800’den fazla farklı alüminyum klips çeşidi sunmaktayız, bu klipsler çeşitli sertlik derecelerinde ve formatlarda gelmektedir. Bu aralarında çubuk klipsler, sürekli klipsler, makara klipsler ve farklı plastik makaralar üzerine takılabilen klipsler bulunmaktadır. Uluslararası pazarda bulunan neredeyse tüm alüminyum klips tiplerini ve iplerini kapatmak ve açmak için sunuyoruz. Farklı türdeki ambalajları, örneğin kılıf, sosis, torba, ağ ve çuval gibi ürünleri asmak için çözümler sunmaktayız.

Yüksek kaliteli alüminyum ve malzemeler kullanarak, yüksek standartlara uygun sonlandırma ve sunum yapmaktayız. Gıda ve Ambalaj Sektöründeki küçük ve geleneksel şirketlerden büyük çok uluslu şirketlere kadar geniş bir yelpazedeki müşterilerin ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Klipsler ve sucuk, salam askı ipleri de dahil olmak üzere Lorenzo Barroso tarafından üretilen diğer ürünlerde olduğu gibi, sıkı kalite kontrolleri gerçekleştiriyoruz.

Ürünlerimizi beş kıtada, 100’den fazla ülkede dağıtıyor ve en zorlu pazarlarda bile başarıyla rekabet ediyoruz. Amacımız, yüksek kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunarak tüm pazarlarda varlığımızı sürdürmeye devam etmektir.