Üçge Elektronik A.Ş. – Sektöre Yenilikçi Lojistik Ürünleri Çözümler Sunuyor.

Üçge Elektronik A.Ş. – Sektöre Lojistik Ürünleri ile Yenilikçi Çözümler Sunuyor.

ÜÇGE Elektronik A.Ş.  farklı sektörlere yönelik ürün portföyü ile ilgili çalışmalara devam ediyor. Lojistik ürünler departman sorumluları 06 – 08 Ağustos tarihleri arasında, Ürün tanıtım ve Sektörel değerlendirmeler yapmak üzere Üçge Grup Firmalarını ziyaret etti.

Grup Şirketlerinden Üçge Elektronik A.Ş. ve Üçge Drs Depo Raf Sistemleri Satış ekibine, İstanbul’daki Merkez ofisinde, Ürün Tanıtımı ve Eğitimini Gerçekleştirdi.

Lojistik ile ilgili ihtiyaç ve gereksinimleri bilip , Sektörün gelişimini yakından takip eden Üçge Grup Çalışanları ; Lojistik ürün grubu çözümlerine tam puan vererek sektörün sorunlarına yenilikçi çözümler getireceği konusunda hem fikir oldu.

Türkiye’nin gelişime açık potansiyelini ve gelişim performansı değerlendiren yetkili, gelişmekte olan ülkelerde ürün satışları, üretilme süreçleri sonrasındaki lojistik hizmetleri ve kalitesiyle orantılı olarak artış gösterir. Lojistik ürünlerimiz, E-ticaret, dağıtım ve transfer lojistiği yapan perakende ve endüstriyel her türlü lojistik merkezlerine çözümler sunmaktadır. Lojistikte master data yönetimi, sipariş toplama, ayrıştırma gibi tüm süreçleri yönetmek,  artık lojistik çözümleri ile mümkün.

Türkiye’deki güçlü partnerimiz ÜÇGE sayesinde, lojistik firmalarına daha kolay erişip, projeler gerçekleştireceğimize ve ürünlerimize olan inancımız tamdır şeklinde konuştu.

ÜÇGE ELEKTRONİK A.Ş Lojistik Çözümleri