ÜÇGE Elektronik A.Ş. Yerli Market Haftasına Katılıyor

Türkiye Perakende ve Endüstriyel sektörlerinin tanınan, ve ilgili sektörlerin Dijital Dönüşümlerine yön veren kuruluşlardan biri olan ÜÇGE Elektronik A.Ş.
11 – 12 Aralık tarihlerinde WOW Convention Center’da düzenlenecek olan Yerli Market Haftasına Yenilikçi Çözümleri ile katılıyor.

İstanbul Perakendeciler Derneği (PERDER) ve Pin Group tarafından dördüncüsü düzenlenen Yerli Market Haftası; Üretici, Tedarikçi, ve İstanbul PERDER üyesi yerel perakende zincirlerin buluşma noktası olacak.

ÜÇGE Elektronik A.Ş Perakende Cihazları , Teraziler, Elektronik Raf Etiketleri, Paketleme Ciazları, Dilimleyiciler, Et İşleyiciler, Endüstriyel Cihazlar, Paketleme, Tartım & Etiketleme , MAP Kapama ,Checkweigher, Dolum Sistemleri, Endüstriyel Teraziler, ve daha birçok ürünü bünyesinde bulunduran ÜÇGE ELEKTRONİK CİHAZLAR A.Ş’nin sektördeki başarısı, kurumsal itibarı, Türkiye genelindeki güçlü servis ağı ve 1994 yılından beri operasyonel devamlılığı sağlamaktadır. MADO, VAKONA, GRUPPO FABBRI, KOMET, WEBOMATIC, LA MİNERVA, NEMESİS gibi global sektörün öncü markaları ile işbirliği yapmaktadır.

Geleceğin Marketleri ve Elektronik Raf Etiketleri

Türkiye’de Perakende sektör gelişimine yön veren ÜÇGE Elektronik A.Ş. Perakende ve Endüstriyel sektörlerinin gelişimini yakından takip ederek yenilikler katıyor. Bu kapsamda kullanılabilecek olan elektronik raf etiketleri ile yenilikçi çözümler sunuyor.
Hal Uyumluluk Yasasında yer alan Hal Künye Etiketi regülasyonuna uygunluk sağlayan etiketler, Su Geçirmez IP65 özelliği sayesinde Market, Kasap, Şarküteri gibi birçok kullanım alanında yenilik, esnek kullanım ve tasarruf sağlıyor.

Perakende satış noktalarında ürünü müşteriye konuşturan, bilgilendiren, ürünün adını yanı sıra, fiyat değişikliği, stok durumu ve e-ticaret trendleri gibi özellikleri müşterilere aktarabilen Elektronik Raf Etiketleri, bu görevinin yanı sıra mağaza yönetiminde de verimlilik ve tasarruf sağlar. Fiyat ve içerik değişimlerini hızlı, hatasız ve maliyetsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Raftaki ve kasadaki ürün fiyat farklılıklarından kaynaklı müşteri memnuniyetsizliklerine son verir.

Perakende Ve Endüstriyel Sektör Çözümleri

Perakende ve Endüstriyel alanlarda, sektörel ihtiyaçları “ %100 doğru ürünler, %100 doğru çözümler “ yaklaşımıyla karşılayan ÜÇGE ELEKTRONİK CİHAZLAR A.Ş., ürün portföy ve çeşitliliğini de arttırmaktadır. Mevcut temsilciliklerinin yanına, teknolojik gelişmeler, sektörel ihtiyaç ve taleplerdeki değişimlere bağlı olarak oluşan ihtiyaçları da karşılamak üzere kendini güncelleyen yapısıyla, yeni ürün ve partnerlik çalışmalarına da devam etmektedir. Sektörün teknolojik gelişimini dijital dönüşüm donanımlarını destekleyen ÜÇGE Elektronik aynı zamanda sürdürülebilir yeni perakende için etiket teknolojileri ve yeni nesil Otomatik Streç Makineleri ile sektöre yenilikler sunmaya devam edecektir.

Her geçen gün, gıda güvenliği ve paketleme teknolojileri konularında iyileştirme ihtiyacı oluşmaktadır.

Bu noktada müşteri memnuniyetini odağına alan bir yaklaşımla, faaliyet gösterdiği alanlarda Lider firma olmayı ilke ve hedef edinmiş olan ÜÇGE ELEKTRONİK CİHAZLAR A.Ş.,

Güç, Güven, Görkem (ÜÇGE) kavramlarını, gerçekleştirdiği projeleri ve müşterisi olan firmalarla kurduğu güvene dayalı, güçlü bağlarla hayata geçirmektedir.

0 cevaplar

Cevap ver

Yorum bölümünden
Görüşünüzü bildirebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir