ÜÇGE Elektronik A.Ş’den Bursa Ziyaretleri

4 Mayıs 2018’de başlayan DIGI-ÜÇGE anlaşması ile perakende sektörüne yeni bir heyecan katan ÜÇGE Elektronik, ürün portföyüne verimli ürün grupları ve markaları katmak amacı ile görüşmelerine devam ediyor.  Perakende 4.0 odaklı yeni teknolojik ürünleri ve servisleri, sektörde en doğru şekilde konumlandırmak için

ÜÇGE Elektronik yetkilileri, 27 Eylül 2018 tarihinde Türkiye ziyareti gerçekleştiren La Minerva Omega Group Dış Ticaret Yöneticisi Alessandro Barruco ile birlikte; Türkiye’nin Endüstriyel Mutfak sektörü prestijini dünyaya yansıtan İNOKSAN firmasını Bursa’da ziyaret etti.

İNOKSAN firması hakkında detaylı bilgi paylaşımı yapan Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Vehbi Varlık:

“2023 yılında dünyanın ilk 10 ekonomisi içinde yer alma hedefi olan Türkiye’nin firmaları, kendi sektörlerinde de ilk 10’da yer almayı hedeflemek durumundadır” dedi.

İNOKSAN‘ın kurulduğu günden bugüne kadar, sektöre yön vererek büyümeyi sürükleyen bir firma olduğunu kaydeden Varlık, “Hiçbir zaman hayallerimizin ucunu sınırlamadık. Bugün o hayallerimizi, Bursa’da, 20.000 metrekare kapalı alanda son teknoloji ile donatılmış bir endüstri üssüne dönüşmüş fabrikamızda sağlıyoruz.

Vehbi Varlık’ın verdiği bilgilere göre Ar-Ge departmanı, İNOKSAN‘ın en fazla yatırım yaptığımız alanların başında geliyor. Şirket, her yıl cirosunun yüzde 2’sini Ar-Ge için ayırıyor. İNOKSAN Ar-Ge bölümünde 20 kişilik kadro da, yeni ürünler geliştirmek için çalışıyor. Bu çalışmaların sonucu olarak bugüne kadar 6 adet patentli, 7 adet faydalı model ve 22 adet tasarım tescilli çalışmaya imza atıldı.

İNOKSAN‘ın Türkiye’deki liderliğini yurt dışına da taşımayı hedeflediğini kaydeden Vehbi Varlık, sözlerine şöyle devam etti: “Türkiye’de lider olmak, bizim için ‘yerel kalmak’ anlamına geliyor. Oysa bizim iki sloganımız var: ‘Yerel Kalmak Yetmez’ ve ‘Tüm Dünya Müşterimiz’ diyoruz. Hedeflerimizi de buna göre belirledik. 2023’e kadar %100 büyüyerek, ciromuzun %50’sini ihracatla gerçekleştirmeyi hedefliyoruz” dedi.