ÜÇGE ELEKTRONİK IFFA 2019 FUARI’NDA

ÜÇGE ELEKTRONİK IFFA 2019 FUARI’NDA

Perakende sektörüne ve üretim yapan farklı endüstrilere, sektöre özel terzi işi çözümler sunan ÜÇGE Elektronik, 04-09 Mayıs tarihlerinde Almanya’nın Frankfurt şehrinde düzenlenecek olan Uluslararası Et Endüstrisi Teknolojileri IFFA 2019 Fuarı’nda Hall 8 ve Hall 11’de ziyaretçileriyle buluşuyor.

 

İlk kez 1949 yılında Alman Kasaplar Derneği tarafından Frankfurt’ta gerçekleştirilen Uluslararası Et Endüstrisi Teknolojileri IFFA 2019 Fuarı, zaman içerisinde 142 ülkeden 62 binin üzerinde ziyaretçisi ve et endüstrisine dair en önemli fuar olma özelliği ile bu yıl yetmişinci defa kapılarını açıyor. Ana katılımcı ülke olan Almanya’nın yanı sıra İtalya, Hollanda, İspanya, ABD, Fransa, Danimarka, Avusturya, İngiltere, Çin ve Polonya göze çarpan diğer katılımcı ülkeler arasında yer almakta.

Tek elden çoklu makine ve ekipman çözümü sunan ÜÇGE Elektronik, 49 farklı ülkeden pazar ve teknoloji lideri 1036 firmanın katıldığı fuarda geniş portföyü ile yer alıyor. Tartım teknolojileri ve otomasyon ekipmanlarından olan barkodlu/PC tabanlı teraziler, elektronik raf etiketleri, hizmet reyon ekipmanlarından kıyma makineleri, et ve kemik testereleri, vakum makineleri; merkezi depolar ve hazırlık bölümlerinde kullanılabilecek otomatik streç paketleme, manuel tartım etiketleme makineleri, endüstriyel et işleme (kıyma, kuşbaşı, kuter, tumbler, dilimleme) makineleri, paketleme (otomatik streç paketleme, MAP (gazlı tabak kapama), termoform, vakum/shrink )makineleri, manuel/otomatik şiş makineleri, etklipsleme ve et ip sarma makineleri, otomatik tartım etiketleme makineleri, tartım kontrol makinesi checkweigherler, metal dedektörler ve buz makineleri gibi et tesisi proje makineleri ve et tesisleri anahtar çözümlerini sektörle buluşturuyor.

ÜÇGE Elektronik Türkiye temsilcisi olduğu Consol, Gruppo Fabbri, Komet, La Minerva, Mado, Medoc, Nemesis, Rewebo, Vakona ve Webomatic markaların ürünlerini IFFA 2019’da ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor.

 

0 cevaplar

Cevap ver

Yorum bölümünden
Görüşünüzü bildirebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir