ÜÇGE Elektronik Yenilikçi Çözümleriyle Yerli Market Haftası’nda

Türkiye perakende ve endüstriyel sektörlerinin dijital dönüşümlerine yön veren kuruluşlardan biri olan ÜÇGE Elektronik AŞ, 11 – 12 Aralık tarihlerinde İstanbul WOW Convention Center’da düzenlenen Yerli Market Haftası’nda yenilikçi çözümleri ile yer alıyor.

İstanbul Perakendeciler Derneği (İstanbul PERDER) ve Pin Grup tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Yerli Market Haftası (YMH); üretici, tedarikçi, ve İstanbul PERDER Üyesi yerel perakende zincirlerin buluşma noktası oluyor.

ÜÇGE Elektronik AŞ; perakende cihazları, teraziler, elektronik raf etiketleri, paketleme cihazları, dilimleyiciler, et işleyiciler, endüstriyel cihazlar, paketleme, tartım & etiketleme, MAP kapama, checkweigher, dolum sistemleri, endüstriyel teraziler ve daha birçok ürünü bünyesinde bulundurmaktadır.  ÜÇGE Elektronik AŞ’nin Türkiye genelindeki güçlü servis ağı ve 1994 yılından beri operasyonel devamlılığı; sektördeki başarısı ve kurumsal itibarının en güçlü göstergesidir. ÜÇGE Elektronik AŞ; MADO, VAKONA, GRUPPO FABBRI, KOMET, WEBOMATIC, LA MİNERVA, NEMESİS gibi global ve sektörün öncü markaları ile işbirliği yapmaktadır.

Geleceğin Marketleri “Elektronik Raf Etiketleri”

Geleceğin marketlerine giden yol üzerine değerlendirmelerde bulunan ÜÇGE Elektronik A.Ş  Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı  Hayri Tuncer, perakende ve endüstriyel alanlarda, sektörel ihtiyaçları “%100 doğru ürünler, %100 doğru çözümler” yaklaşımıyla ele aldıklarını belirtti. “ ÜÇGE Elektronik, mevcut temsilciliklerinin yanı sıra, teknolojik gelişmeler, sektörel ihtiyaç ve taleplerdeki değişimlere de yanıt verebilmek üzere kendini güncelleyen yapısıyla, yeni ürün ve partnerlik çalışmalarına da devam etmektedir. Sektörün teknolojik gelişimini dijital dönüşüm donanımlarını destekleyen ÜÇGE Elektronik aynı zamanda sürdürülebilir yeni perakende için etiket teknolojileri ve yeni nesil otomatik streç makineleri ile sektöre yenilikler sunmaya devam edecektir.” dedi.

Tuncer, YMH’de, özellikle “Hal Uyumluluk Yasası” gereği kullanıma da uygunluk sağlayan ve su geçirmez özelliği sayesinde; market, kasap, şarküteri gibi birçok kullanım alanında yenilik ve tasarruf sağlayan  Elektronik Raf Etiketleri ile sunduğu yenilikçi çözümleri sektör profesyonelleri ile buluşturduklarının altını çizdi.

Ayrıca ÜÇGE Elektronik’in, müşteri memnuniyetini odağına alan bir yaklaşımla faaliyet gösterdiği alanlarda lider olmayı ilke ve hedef edinmiş bir firma olduğunu söyleyen Tuncer, “Güç, Güven, Görkem (ÜÇGE)” kavramlarının, gerçekleştirdiği projeler ve temas ettiği tüm firmalarla kurduğu güvene dayalı, güçlü bağları hayata geçirmekle mümkün olduğunu belirtti.

0 cevaplar

Cevap ver

Yorum bölümünden
Görüşünüzü bildirebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir