Üçge Elektronik

ÜÇGE grup şirketleri üyesi ÜÇGE Elektronik A.Ş., 1994 yılında, Perakende sektörüne Barkod tabanlı elektronik terazi tedariki ile başlayan, daha sonra mağazacılık gereksinimleri çerçevesinde, farklı teknolojik ürünlerin ithalatıyla devam edip, Endüstriyel üretim tesislerine dair et işleme, paketleme, tartım etiketleme makineleriyle genişleyen ürün ve müşteri portföyüne ulaşarak, sektörün önde gelen tedarikçilerinden olmuş bir firmadır.

1994 yılında başlayan serüven, müşteri memnuniyetinin dışa yansıması ve başarılı bir satış trendi neticesinde, perakende ve endüstriyel alanlardaki ürün gruplarını da kapsayacak şekilde genişlemiştir. Elektronik cihazlar ve otomasyon projeleriyle ilgilenmek üzere teşkil edilmiş olan elektronik grubu 1997 yılında, ÜÇGE ELEKTRONİK CİHAZLAR A.Ş. adıyla ayrı ve bağımsız bir şirket haline dönüşmüştür.

Kuruluşundan itibaren Türkiye, yakın coğrafyalar ve Türki Cumhuriyetlerde satış ve satış sonrası ürün / hizmet tedariki ile müşteri memnuniyetini yakalamış olan ÜÇGE Elektronik A.Ş., çok sayıda markanın katma değerli ürün portföyünü müşterileriyle buluşturarak, üretimde verimlilik, kalite ve sürdürülebilirlik sağlayan çözümler sunmaktadır.

ÜÇGE ELEKTRONİK A.Ş’nin sektördeki başarısı, kurumsal itibarı, Türkiye genelindeki güçlü servis ağı ve 1994 yılından süregelen operasyonel devamlılığı, GRUPPO FABBRI, BILANCIAI, NEMESIS, ILPRA, SYSTEM SQUARE, ITALDIBIPACK, MADO, VAKONA, , KOMET, WEBOMATIC, REWEBO, LA MINERVA, SCHARFEN, INOX MECCANICA, GAMACO, GIORGIO AXEL FAVA, BERGAMI, MEDOC, CONSOL gibi sektörün öncü dünya markalarıyla işbirliğini beraberinde getirmiştir. Müşterilerine inovatif ve teknolojik çözümleri firma sloganı olan “ %100 doğru ürünler, %100 doğru çözümler “ yaklaşımı ile sunarken; hızlı, kaliteli ve sürdürülebilir servis hizmetleriyle de, sunduğu ürünleri üretimde ve işlerlikte tutmayı başarmıştır.

Perakende ve Endüstriyel alanlarda, sektörel ihtiyaçları “ %100 doğru ürünler, %100 doğru çözümler “  yaklaşımıyla karşılayan ÜÇGE ELEKTRONİK A.Ş. mevcut temsilciliklerinin yanı sıra, teknolojik gelişmeler, sektörel gereksinim ve taleplere bağlı gelişen ihtiyaçları da karşılamak üzere, kendini güncelleyen yapısıyla, yeni ürün arayışı ve partnerlik çalışmalarına da devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetini odağına alan bir yaklaşımla, faaliyet gösterdiği alanlarda Lider firma olmayı ilke ve hedef edinmiş olan ÜÇGE ELEKTRONİK A.Ş., GÜÇ, GÜVEN, GÖRKEM (ÜÇGE) kavramlarını, ürün portföyü ile gerçekleştirdiği görkemli projeler ve müşterisi olan firmalarla kurduğu güvene dayalı, güçlü bağlarla hayata geçirmektedir.