hakkımızda-banner

Hakkımızda

1994 yılından bu yana kaliteli hizmet anlayışı ile perakende ve endüstriyel sektörlere anahtar teslim çözümler sunan ÜÇGE Elektronik sahip olduğu GÜÇ, müşterilerine verdiği GÜVEN ve GÖRKEMLİ projeleriyle var olduğu sektörlerde öncü firmadır.

Perakende sektörü için: Vakum paketleme, Dilimleme, Kıyma, streç paketleme makineleri ve Et&Kemik testereleri,

Endüstriyel üretim ve lojistik tesisleri için: otomatik/manuel tartım etiketleme makineleri, checkweigher, zemin ve ray kantarları, ürün denetleme ve kalite kontrol ekipmanları (metal dedektör, X-ray ve Vision sistemler), et işleme (kıyma, kuşbaşı, kuter, tumbler ve dilimleyici); termoform, gazlı tabak kapama (MAP) , streç paketleme ve vakum makineleri ile hat sonu paketleme çözümlerinde, sektörlere uygun kapasitelere bağlı çözümler sunmaktadır.

Üretim sektörü için verimli çözümler

ÜÇGE Elektronik AŞ, perakende ve gıda, gıda dışı endüstriyel üretim sektörleri için işleme, paketleme, tartım ve etiketleme, kontrol tartımı, denetleme ve hat sonu paketleme ekipmanlarının satış ve yetkili servis tedarikçisidir. Şirketimiz, birçok küresel ve tanınmış markanın Türkiye’de faaliyetlerini gururla yürütmektedir.